نشانی وب‌سایت ما: https://www.detailingmarket.ir

به منظور استفاده از امکانات و خرید از فروشگاه آنلاین دیتلینگ مارکت ایران، كاربر ابتدا بايد فرم ثبت نام را تكميل و اطلاعات شخصی خود را مانند نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و تلفن تماس در فرم مربوطه وارد كند. این اطلاعات براي تماس با كاربر با توجه به اظهار علاقه خودش درباره استفاده از خدمات و یا خرید محصولات فروشگاه آنلاین دیتلینگ مارکت ایران استفاده می‌شود و از زمانی كه به عنوان مشتری با ما همراه هستید، اطلاعات شما به منظور ارتباط سريع و دائم با شما نگهداری و با امنیت بالا حفظ می‌کنیم. كاربر در وارد كردن برخی اطلاعات آماری و هويتی مختار است، اما برای اينكه بتوانيم خدمات تخصصی‌تری در فروشگاه ارائه دهیم، كاربران را به وارد كردن اين اطلاعات توصیه می‌كنيم.

ما با استفاده از فرم‌های موجود در فروشگاه اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و …) را دريافت و برای سفارش‌ها، درخواست‌ها، ارائه خدمات پس از فروش و از این قبیل موارد از آنها استفاده می‌کنیم. هنگام خرید کالا و خدمات و پرداخت وجه سفارش ثبت شده توسط شما به صورت آنلاين بوده و اطلاعات حساب شما در اختيار ما قرار نمی‌گيرد و صرفاً توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بررسی و پردازش می‌‌شود. فروشگاه آنلاین دیتلینگ مارکت ایران ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات فروشگاه اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فروشگاه آنلاین دیتلینگ مارکت ایران قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه آنلاین دیتلینگ مارکت ایران تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید

◄فروشگاه آنلاین دیتلینگ مارکت ایران به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان سفارش‌‏گذاری از طریق وب سایت www.detailingmarket.ir می‌‏دهد.
◄کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول هفته در اولین فرصت پردازش می‌‏شوند.
◄سفارشات به وسیله ارسال نام و مدل کالا از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
◄دیتلینگ مارکت ایران همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در انبار ما به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای دیتلینگ مارکت ایران محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 72ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
◄دیتلینگ مارکت ایران مجاز است بدون اطلاع قبلی، سفارش‌گیری و فروش خود را متوقف کند. البته کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شوند. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دیتلینگ مارکت ایران محفوظ است. 
◄کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند، اما تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
◄با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمت‌ها در طول زمان در حال تغییر می‌باشند، برای انجام خرید لازم است مشتریان در همان مرحله اول از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل نمایند. در این مرحله یک کد رهگیری به مشتریان تخصیص و از طریق ایمیل یا پیامک برایشان ارسال می گردد.
◄کاربران و مشتریان برای ثبت سفارش و خرید ملزم به ثبت نام در فروشگاه می‌باشند و در این صورت، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی‌باشند، می‌توانند از مزایای آن از جمله آگاهی از فروش‌ها و تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند.
◄مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می‌باشد.

◄به هنگام پرداخت، به آدرس صفحه درگاه پرداخت توجه کنید که حتما با HTTPS شروع شود.

◄بعد از تکمیل مشخصات پرداخت حتما بر روی دکمه تکمیل پرداخت و یا Submit کلیک کنید.

◄بعد از تکمیل فرآیند پرداخت صبر کنید تا به سایت بازگردید.
◄پرداخت سفارش در دیتلینگ مارکت ایران فقط از طریق درگاه رسمی بانک ملت انجام می‌پذیرد.

توجه فرمایید آدرس رسمی وب سایت ما : www.detailingmarket.ir می باشد و هر گونه آدرس مشابه و … مورد تایید ما نبوده و این وب سایت هیچ مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد. بنابراین هنگام ثبت سفارش و پرداخت حتما به لینک وب سایت توجه فرمایید.