شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات
ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی دیتیلینگ مارکت ایران، با توجه به اینکه استفاده از این فروشگاه به هر شکل به منزله قبول شرایط و قوانین دیتیلینگ مارکت ایران می‌باشد، تقاضا می‌شود آن را به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران و استفاده از خدمات فروشگاه به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین دیتیلینگ مارکت ایران است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیتیلینگ مارکت ایران از سوی کاربر است.
 

تعاریف

•    محتوای فروشگاه: شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه اخبار درج شده در سایت و معرفی نمایندگی های فعال دیتیلینگ مارکت ایران در سطح کشور می باشد.
•    کاربر: به هر فردی که از طریق اینترنت وارد فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران شده باشد، کاربر اطلاق می‌شود.
•    عضو: به کاربری که به عضویت فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران دربیاید، عضو اطلاق می‌شود.
•    مشتری: به کاربر یا عضوی که از فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران خرید می نماید، مشتری اطلاق می‌شود.
•    سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و آن ها را خرید می‌نماید.
 

محتوای سایت

فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران فروشگاه، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و سایت‌های اصلی برندها و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می‌گردند. با این حال دیتیلینگ مارکت ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیر‌عمدی و ایرادات نگارشی نمی‌پذیرد.

ارسال سفارشات:

کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران بین 24 الی 48 ساعت کاری برای مشتریان ارسال خواهد شد. روشهای ارسال تیپاکس (پیش فرض) – شرکت پست (موارد ارسال رایگان) و باربری ها (بارهای حجیم و سنگین) می باشد. کد رهگیری توسط روشهای ارسال مذکور به غیر از باربری برای شما پیامک شده و پیگیری مرسوله از طریق وب سایت تیپاکس یا پست توسط مشتری انجام می شود. در صورت اینکه بسته آسیب دیده به دستتان رسید حتما در پست یا تیپاکس یا باربری رسید دریافت کرده و ثبت شکایت نمایید. مورد را جهت پیگیری به دیتیلینگ مارکت ایران نیز اطلاع دهید.

 
ارتباط با دیتیلینگ مارکت ایران
به طور کلی فروشگاه‌های اینترنتی از طریق ارسال ایمیل و پیامک با مشتریان خود ارتباط دارند. اولین گزینه ارسال ایمیل است که به صورت جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما ارسال پیامک برای کابران راحت‌تر و مطلوب‌تر است. به همین جهت تمام روند ورود و ثبت نام تا تایید ارسال محصول خریداری شده، از طریق پیامک به مشتریان اعلام می‌شود. بدیهی است استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران از جمله ثبت سفارش اینترنتی و ارتباط به صورت الکترونیکی برقرار می‌شود و شما موافقت می‌نمایید که دیتیلینگ مارکت ایران از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، سرویس‌های الکترونیکی و یا تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین ممکن است دیتیلینگ مارکت ایران برای اعضای فروشگاه جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
وب سایت: www.detailingmarket.ir
تلفن تماس: 09196956736 / 32903073-041