شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی دیتیلینگ مارکت ایران، با توجه به اینکه استفاده از این فروشگاه به هر شکل به منزله قبول شرایط و قوانین دیتیلینگ مارکت ایران می‌باشد، تقاضا می‌شود آن را به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران و استفاده از خدمات فروشگاه به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین دیتیلینگ مارکت ایران است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیتیلینگ مارکت ایران از سوی کاربر است.
 

تعاریف

•    محتوای فروشگاه: شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه اخبار درج شده در سایت و معرفی نمایندگی های فعال دیتیلینگ مارکت ایران در سطح کشور می باشد.
•    کاربر: به هر فردی که از طریق اینترنت وارد فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران شده باشد، کاربر اطلاق می‌شود.
•    عضو: به کاربری که به عضویت فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران دربیاید، عضو اطلاق می‌شود.
•    مشتری: به کاربر یا عضوی که از فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران خرید می نماید، مشتری اطلاق می‌شود.
•    سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و آن ها را خرید می‌نماید.
 

محتوای سایت

فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران فروشگاه، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و سایت‌های اصلی برندها و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می‌گردند. با این حال دیتیلینگ مارکت ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیر‌عمدی و ایرادات نگارشی نمی‌پذیرد.
 
ارتباط با دیتیلینگ مارکت ایران
به طور کلی فروشگاه‌های اینترنتی از طریق ارسال ایمیل و پیامک با مشتریان خود ارتباط دارند. اولین گزینه ارسال ایمیل است که به صورت جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما ارسال پیامک برای کابران راحت‌تر و مطلوب‌تر است. به همین جهت تمام روند ورود و ثبت نام تا تایید ارسال محصول خریداری شده، از طریق پیامک به مشتریان اعلام می‌شود. بدیهی است استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه دیتیلینگ مارکت ایران از جمله ثبت سفارش اینترنتی و ارتباط به صورت الکترونیکی برقرار می‌شود و شما موافقت می‌نمایید که دیتیلینگ مارکت ایران از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، سرویس‌های الکترونیکی و یا تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین ممکن است دیتیلینگ مارکت ایران برای اعضای فروشگاه جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
وب سایت: www.detailingmarket.ir
تلفن تماس: 36360302-044 / 32903073-041